VILNIAUS JUSTINO VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLA

Studijos Vilniaus bendrojo ugdymo mokyklose

Edukacinė dailės studija Balsių progimnazijoje (Bubilo g. 8, Vilnius / 103 kab.)

Studijos vadovas: Augustinas Liatukas

Vienų metų trukmės Edukacinės dailės studijos programa skirta 7 - 16 m. mokiniams. Programoje bazinės piešimo, tapybos bei erdvinio meno (dizaino) disciplinų žinios pateikiamos kiekvienam suprantama kalba, nereikalaujančios išankstinio pasiruošimo ar specialių žinių. Mokymo procese supažindinama su pagrindiniais dailės terminais, teorinės žinios įsisavinamos atliekant praktines užduotis. Baigęs dailės pagrindų studiją, mokinys įsisavina dailės abėcėlę, leidžiančią kurti savarankiškai ar toliau gilinti dailės žinias.

Studija yra mokama, jos kaina 17,38 Eur/mėn. Mokėjimas vykdomas pusmečiais.

Studija iš dalies finansuojama NVŠ lėšomis.

Norėdami daugiau sužinoti apie šias studijas, jų lankymą, tvarkaraštį rašykite el. pašto adresu - studijos@vienozinskis.lt

 

Kompozicijos pagrindų studija “Dailė ir animacija” “Ateities” pagrindinėje mokykloje (S. Stanevičiaus g. 98, Vilnius)

Studijos vadovas: Augustinas Liatukas

Vienerių metų trukmės programoje 7-16 m. mokiniams integruotai dėstomi tapybos bei piešimo ir animacijos - judančio vaizdo perteikimo pagrindai. Mokiniai supažindinami su dailės bei animacijos terminais, teorinės žinios įsisavinamos atliekant praktines užduotis. Tapybos bei piešimo ir animacijos pradžiamokslis skatina mokinius būti laisvais ir kūrybiškais ne tik pamokų metu, bet ir kasdieniame gyvenime, kitose disciplinose, atveria vaikams šiuolaikinių medijų pasaulį, suteikia gebėjimų perteikti savo idėjas ne tik įprastame paveiksle, piešinyje, bet ir autoriniame animaciniame filme. 

Studija yra mokama, jos kaina 17,38 Eur/mėn. Mokėjimas vykdomas pusmečiais.

Studija iš dalies finansuojama NVŠ lėšomis.

Norėdami daugiau sužinoti apie šias studijas, jų lankymą, tvarkaraštį rašykite el. pašto adresu - studijos@vienozinskis.lt

 

Dizaino studija Sietuvos progimnazijoje (Taikos g. 47)

Studijos vadovė: profesionali jaunosios kartos dizainerė Lina Šiškutė

Progimnazijos moksleiviams nuo 2018 rudens (mokslo metų pradžios) siūlome lankyti J. Vienožinskio dailės mokyklos dizaino studiją. 

Vaikų patogumui dizaino užsiėmimai organizuojami Sietuvos progimnazijoje. Moksleiviai čia susipažins su grafinio dizaino ir daiktų kūrimo principais, mokysis spalvų derinimo, šrifto meno bei kitų įdomių dalykų, susijusių su dizainerio profesija.

Studijoje laukiami  5- 8 klasių moksleiviai. Norinčius mokytis studijoje ir daugiau sužinoti apie jos veiklą, prašome kreiptis bei registruotis adresu studijos@vienozinskis.lt

Vietų skaičius ribotas, pirmenybę teiksime anksčiau užsiregistravusiems.

Užsiėmimai vyks du kartus per savaitę po 2 astronomines valandas. Studija yra mokama, jos kaina 17,38 Eur/mėn. Pritaikius NVŠ krepšelio kompensaciją numatoma kaina - 2,38 Eur/mėn.

Daugiau apie šią Studiją:

 

Daugiau apie šias studijas žiūrėkite: MOKYKLA/STRUKTŪRA

  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pamokų laikas
Pertrauka
  • 1. 15.45 - 17.45
  • 2. 18.00 - 20.00
  • 3. 20.00 - 22.00
iki Pavasario atostogų liko