VILNIAUS JUSTINO VIENOŽINSKIO DAILĖS MOKYKLA

DAILĖS PAGRINDŲ KURSAI 2019

Dailės pagrindų kursų (DPK) pradžia - š.m. spalio mėn.

Anksčiau užsiregistravę internetu, laukite žinių iš mokytojų. Iki šiol neužsiregistravusiems, bet norintiems lankyti kursus siūlome pasirinkti jums tinkamą amžiaus grupę, taip pat užsiėmimų dienas/laiką ir tiesiogiai susisiekti su mokytojais, nurodytais telefonų numeriais.

Jei kyla klausimų, kreipkitės el.pašto adresu vita@vienozinskis.lt

DPK TVARKARAŠČIAI:

I gr.

Antanas Razmas 868258689

 

5 - 7 m.

JVDM

 

ŠEŠTADIENIS 10:00 - 12:00 12 aud.

 

 

 S. Konarskio g. 37

 

II gr.

Antanas Razmas 868258689

 

5 - 7 m.

JVDM

 

ŠEŠTADIENIS 12:00 - 14:00 12 aud.

 

 

 S. Konarskio g. 37

 

III gr.

Vida Sevrukienė 868712729

 

7 - 9 m.

JVDM

 

ŠEŠTADIENIS 10:00-12:00 14 aud.

 

 

 S. Konarskio g. 37

 

IV gr.

Vida Sevrukienė 868712729

 

7 - 9 m.

JVDM

 

ŠEŠTADIENIS 12:00-14:00 14 aud.

 

 

 S. Konarskio g. 37

 

V gr.

Gintaras Pečiukaitis 869813207

Valdas Aničas 868748917

10 - 14 m.

JVDM

 

PIRMADIENIS 18:00-20:00 piešimas 14 aud.

PENKTADIENIS 15:45-17:45 tapyba 13 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

VI gr.

Jonas Vaitekūnas 868727024

Eglė Vertelkaitė 868694317

10 - 14 m.

JVDM

 

PIRMADIENIS 15:45-17:45 tapyba 13aud.

TREČIADIENIS 15:45-17:45 piešimas 13aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

VII gr.

Arūnas Gudaitis 865033539

Rasa Noreikaitė-Miliūnienė 861447933

10 - 14 m.

JVDM

 

ANTRADIENIS 15:45-17:45 piešimas 14 aud.

KETVIRTADIENIS  15:45-17:45 tapyba 14 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

VIII gr.

Kunigunda Dineikaitė

Tomas Martišauskis 865575122

10 - 14 m.

M.K.Čiurlionio g. 15-10 a.

 

ANTRADIENIS 15.30-17.30 tapyba

PENKTADIENIS 15.30-17.30 piešimas

 

 

 

IX gr.

Raminta Šumskytė 861194744

Lida Dubauskienė 865629637

10 - 14 m.

JVDM

 

ANTRADIENIS 15:30-17:30 12 aud.

KETVIRTADIENIS 15:45-17:45 12 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

X gr.

Vytautas Dubauskas 868748919

Antanas Šaltenis 860525475

10 - 14 m.

JVDM

 

TREČIADIENIS 18:00-20:00 tapyba 13 aud.

KETVIRTADIENIS 18:00-20:00 piešimas 12 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

XI gr.

Birutė Zokaitytė 868237949

Vygantas Paukštė 861808140

10 - 14 m.

UMI ir JVDM

 

KETVIRTADIENIS 15:45-17:45 piešimas (UMI)

ŠEŠTADIENIS 10:00-12:00 tapyba 13 aud. (JVDM)

 

Užupio meno inkubatorius (UMI) - Užupio g. 2;

JVDM - S. Konarskio g. 37. 

 

XII gr.

Jonas Vaitekūnas 868727024

Eglė Vertelkaitė 868694317

10 - 14 m.

JVDM

 

ŠEŠTADIENIS 14:00-16:00 tapyba 13 aud.

ŠEŠTADIENIS 12:00-14:00 piešimas 13 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

XIII gr.

Darius Žiūra 868488176

 Darius Žiūra

15 - 18 m.

JVDM

 

PIRMADIENIS 15:45-17:45 piešimas 14 aud.

PENKTADIENIS 15:45-17:45 tapyba 14 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

XIV gr.

Vita Opolskytė 862674157

Kazimieras Brazdžiūnas 860690910

15 - 18 m.

JVDM

 

ANTRADIENIS 15:45-17:45 piešimas 13 aud.

KETVIRTADIENIS  15:45-17:45 tapyba 13 aud.

 

 S. Konarskio g. 37

 

XV gr.

Donatas Jankauskas 861475913

Vida Sevrukienė 868712729

18 + 

JVDM

 

PIRMADIENIS 18:00-20:00 piešimas 13 aud.

KETVIRTADIENIS 18:00-20:00 tapyba 14aud.

 

 S. Konarskio g. 37

Nepamirškite padėkoti autoriui
Ankstesnės naujienos
  • Elektroninis dienynas
  • Tėvams
  • Mokiniams
  • Mokytojams
Pertrauka
  • 1. 15.45 - 17.45
  • 2. 18.00 - 20.00
  • 3. 20.00 - 22.00